بهترین نمایشگاه‌های دبی در ماه رمضان

در ماه می‌توانید با شرکت کردن در تعدادی از نمایشگاه‌های هیجان‌انگیز و جذاب دبی جنبه دیگری از این شهر را تجربه کنید. این بازارها و رخدادهای منحصربه‌فرد، فرصت‌های خوبی برای ساختن خاطره‌های قشنگ و گذراندن زمان با دوستان و خانواده است. هم‌چنین در این رخدادها...

در ماه می‌توانید با شرکت کردن در تعدادی از نمایشگاه‌های هیجان‌انگیز و جذاب دبی جنبه دیگری از این شهر را تجربه کنید. این بازارها و رخدادهای منحصربه‌فرد، فرصت‌های خوبی برای ساختن خاطره‌های قشنگ و گذراندن زمان با دوستان و خانواده است. هم‌چنین در این رخدادها می‌توانید لذت خرید کردن با تخفیف‌های باورنکردنی را هم تجربه کنید(). کافه‌گردش فهرستی از این نمایشگاه‌ها را آماده کرده است.

با ما همراه باشید

Good Vibes

«بازار گود وایبز» رخدادی است که به‌صورت هفتگی در طول ماه رمضان برگزار می‌شود. محل این رخداد خیابان «السرکال» دبی است. پایه و اکثریت محصولات ارائه شده در این نمایشگاه، غذا و محصولات غذایی است. اغذیه‌فروش‌های بین‌المللی زیادی با غذاهای متنوع در این نمایشگاه محصولات خود را برای افطاری و شام ارائه می‌دهند.

AF-DUBAI-GVM-3

Mirbad

«میرباد» نمایشگاه یا رخدادی است باهدف احیای بازارهای سنتی خاورمیانه. «میرباد» با اهدای بخش زیادی از درآمدش به امور خیریه، میزبان طراحان بومی و بین‌المللی است که آثار خود را به‌صورت عمومی به نمایش و فروش می‌گذارند. علی‌رغم اینکه هتل پالاس امارات معمولاً مجوز به برگزاری رخدادهای همگانی در این مکان نمی‌دهد، درهایش را برای این رخداد به‌خصوص باز می‌کند.

Emirates-Palace-Day-View

Festember

«فستمبر» فستیوال هنر و سرگرمی است که از سال 2015 به‌صورت سالانه در «ام‌الامارت پارک» دبی برگزار می‌شود و از آن زمان تعداد شرکت‌کنندگانش دو برابر شده است. به دلیل گرمای هوا در طول ماه رمضان، برگزارکنندگان این نمایشگاه را به‌صورت مسقف برگزار می‌کنند. «فستمبر» نمایشگاهی است که طراحان بومی و فروشندگان لوازم داخلی منزل را در یکجا جمع می‌کند. علاوه بر نمایش‌ها و مراسم زنده، غذاهای متنوعی هم در این رخداد پیدا می‌شود.

C-zl4-PW0AAO7o3

نگارش:

مطالب پرطرفدار

۳ سال پیش
کافه گردش

پارک جنگلی بابل کنار (بزچفت)...

معرفیدر شهر بابل چند سالی است که از هر کس نام و نشان یک پارک تفریحی را جویا می‌شوید بی‌هیچ درنگی نام...
۱ سال پیش
دیجیاتو (Digiato)

راهنمای پیدا کردن رمز تمامی گاو صندوق‌ها و قفل‌های Resident Evil ۲...

بعد از ۷ راهنمایی قبلی که در آن به آموزش ارتقای سلاح‌ها گرفته تا نحوه ترکیب باروت‌ها و گیاه‌ها پرداخ...
۲ سال پیش
دیجیاتو (Digiato)

علائم ۷۲۰p، ۱۰۸۰i و ۴K در نمایشگرها چه معنایی دارند؟...

حتماً بارها علائم ۱۰۸۰p، ۱۰۸۰iیا ۴K و امثال آن را در برچسب خصوصیات تلویزیون ها و مانیتورها یا در منو...