اپلیکیشن کافه گردش، راهی آسان برای خرید آنلاین بلیط هواپیما

اپلیکیشن کافه گردش، راهی آسان برای خرید آنلاین بلیط هواپیما | کافه‌گردش جایی است که تنها با چند کلیک شما را به مقصد دلخواهتان می‌رساند. خرید آسان آنلاین بلیط هواپیما در کافه‌گردش در دسترس شماست.

 

سال‌ها از فعالیت سایت‌هایی چون اکسپدیا، فلایتس، کایاک، اسکای‌اسکنر، چیپ فلایت، بوکینگ بادی و ... در زمینه‌ی ارائه‌ی آنلاین بلیط هواپیما در تمامی مسیرها پروازی جهان می‌گذرد. محدودیت‌های سیاسی و مالی، عدم دسترسی به کارت‌های اعتباری بین‌المللی، و دسترسی محدود به اینترنت، استفاده از خدمات چنین سایت‌هایی را برای ایرانیان دشوار کرده است.

خوشبختانه طی چند سال اخیر شرکت‌های مختلف ایرانی دست به راه‌اندازی وب‌سایت‌های مختلفی زده‌اند تا خرید آنلاین بلیط هواپیما برای مسافران ایرانی راحت‌تر شود. بی‌تجربگی، محدودیت‌های فنی و علمی، و عدم برنامه‌ریزی درست از عمده‌ترین ضعف‌های این شرکت‌ها در ارائه‌ی خدمات خرید آنلاین بلیط هواپیماست. همچنین با توجه به گسترش برق‌آسای استفاده از گوشی‌های هوشمند، خلأ یک اپلیکیشن مناسب، کارآمد و مطمئن در این زمینه، بیش از پیش به چشم می‌آید.

کافه‌گردش بعد از پایش فعالیت شرکت‌های خارجی و داخلی مختلفی که در این زمینه خدمات ارائه کرده‌اند، و با هدف کاهش نقاط ضعف موجود اقدام به راه‌اندازی سامانه‌ی و کرد. حالا نیز، مدتی است بعد از طی چندین مرحله آزمایش و اصلاح برای عموم منتشر شده است. شما می‌توانید اپلیکیشن کافه گردش را از گوگل‌پلی یا دانلود کنید.

را برای آشنایی بیشتر بخوانید!

نظرات خودتان را در مورد اپلیکیشن کافه‌گردش با ما در میان بگذارید.

نگارش:

مطالب پرطرفدار

۳ سال پیش
کافه گردش

پارک جنگلی بابل کنار (بزچفت)...

معرفیدر شهر بابل چند سالی است که از هر کس نام و نشان یک پارک تفریحی را جویا می‌شوید بی‌هیچ درنگی نام...
۱ سال پیش
دیجیاتو (Digiato)

راهنمای پیدا کردن رمز تمامی گاو صندوق‌ها و قفل‌های Resident Evil ۲...

بعد از ۷ راهنمایی قبلی که در آن به آموزش ارتقای سلاح‌ها گرفته تا نحوه ترکیب باروت‌ها و گیاه‌ها پرداخ...
۲ سال پیش
دیجیاتو (Digiato)

علائم ۷۲۰p، ۱۰۸۰i و ۴K در نمایشگرها چه معنایی دارند؟...

حتماً بارها علائم ۱۰۸۰p، ۱۰۸۰iیا ۴K و امثال آن را در برچسب خصوصیات تلویزیون ها و مانیتورها یا در منو...