مشاهدات عینی خبرنگار تسنیم؛ آرامش در تهران پس از ۲ شب آشوب

تهران، امشب پس از دو شب ناآرامی در آرامش به‌سر برد؛ خبرنگار تسنیم از مشاهدات عینی خود از «امشبِ پایتخت» می‌گوید...

به گزارش خبرنگار سیاسی ، ناآرامی‌هایی که از چند روز پیش از مشهد آغاز شده و به تهران و سایر شهرها رسیده بود به‌نظر می‌رسد به خط پایان خود رسید؛‌ تجمعاتی که البته با هدف بیان مطالبات اقتصادی از دولت آغاز شد اما رفته رفته روند آن تغییر کرد و به‌سمت اغتشاش رفت و مجموع شعارهای ساختارشکن  حمایت کشورهای عربستان سعودی و آمریکا را در پی داشت.

با وجود اخباری که حاکی از فراخوان‌هایی برای برگزاری تجمعات خیابانی فاقد مجوز از ساعت 17 بعدازظهر به بعد بود اما مشاهدات خبرنگاران تسنیم حاکی از بازگشت آرامش به شهر تهران است.

بر همین اساس و با دعوتی که ضدانقلاب مبنی بر تجمع تهرانی‌ها در حدفاصل چهارراه ولی‌عصر(عج) تا میدان انقلاب داشتند،‌ تعدادی از افراد در پیاده‌روهای ولی عصر در حال حرکت بودند و به‌خلاف شب‌های پیشین هیچ حرکت ضدامنیتی و خرابکاری از سوی افراد سودجو رخ نداد.

بیشتر بخوانید

در چهار راه ولی‌عصر(عج)، میدان انقلاب،  و میدان فردوسی تحرکاتی بسیار اندک و نقطه‌ای از سوی شماری از آشوبگران صورت گرفت که در مقابل با کنترل کامل نیروهای انتظامی مواجه شد، در این بین تعداد بسیار اندکی با ایجاد سروصدا تلاش داشتند مردم را تحریک به دادن شعار کنند اما مردم بدون توجه به این افراد به مسیرهای خود ادامه می‌دادند.

بر همین اساس خبرنگاران سیاسی تسنیم که در معابر خیابان ولی‌عصر،  چهارراه ولی‌عصر، انقلاب و فردوسی حضور داشتند گزارش کرده‌اند که تمامی خیابان‌های اصلی و فرعی در اختیار یگان ویژه بود، هرچند در این بین تعدادی که به‌نظر می‌رسید لیدر اغتشاش‌ در شب‌های گذشته بودند، امشب نیز تلاش داشتند شعارهای تهییج کننده بدهند که با حضور حافظان امنیت شناسایی و بازداشت شدند.

گزارش شد که در میدان فردوسی تهران امشب یک تاکسی از سوی آشوبگران به‌آتش کشیده شد که البته با حضور به‌موقع مردم این آتش‌سوزی مهار شد.

مقابل دانشگاه تهران نیز در آرامش بود؛ البته نورافکن‌های دانشگاه نیز خاموش شده بودند و مقابل این دانشگاه تاریک بود اما عبور و مرور در این مسیر نیز روال عادی داشت. در میدان انقلاب نیز عبور و مرور عادی بوده و نیروهای انتظامی نیز دور میدان حضور داشتند.

به‌خلاف شب گذشته پمپ بنزین وصال نیز باز بود و خودروها می‌توانستند باک خود را در این پمپ بنزین پر کنند.

نهایتاً امشب تهران در آرامش به‌سر برد.

انتهای پیام/*

مطالب پرطرفدار

۳ سال پیش
کافه گردش

پارک جنگلی بابل کنار (بزچفت)...

معرفیدر شهر بابل چند سالی است که از هر کس نام و نشان یک پارک تفریحی را جویا می‌شوید بی‌هیچ درنگی نام...
۱ سال پیش
دیجیاتو (Digiato)

راهنمای پیدا کردن رمز تمامی گاو صندوق‌ها و قفل‌های Resident Evil ۲...

بعد از ۷ راهنمایی قبلی که در آن به آموزش ارتقای سلاح‌ها گرفته تا نحوه ترکیب باروت‌ها و گیاه‌ها پرداخ...
۲ سال پیش
دیجیاتو (Digiato)

علائم ۷۲۰p، ۱۰۸۰i و ۴K در نمایشگرها چه معنایی دارند؟...

حتماً بارها علائم ۱۰۸۰p، ۱۰۸۰iیا ۴K و امثال آن را در برچسب خصوصیات تلویزیون ها و مانیتورها یا در منو...