وکیا: سقوط در شخصیت گل گهر نیست

مدافع گل گهر با ابراز خوشحالی بابت پیروزی ارزشمند در آبادان، امیدوار است با حفظ این روند بتوانند سهمیه بقا را کسب کنند.

به گزارش "ورزش سه"، گل گهر سیرجان در نمایشی موفق در آبادان توانست تیم مدعی صنعت نفت را شکست دهد. اتفاقی که باعث شد شاگردان مجید جلالی اکنون با روحیه‌ای بالاتر به دنبال دستیابی به امتیاز بقا در ادامه فصل باشند.


یوسف وکیا، مدافع گل گهر درباره این دیدار و نتیجه کسب شده گفت: با روحیه‌ای بالا در این بازی حاضر شدیم و کاملا به کسب نتیجه و پیروزی امیدوار بودیم. خوشبختانه توانستیم به گل اول بازی هم دست پیدا کنیم و این مساله باعث بالا رفتن انگیزه ما برای پیروزی شد. هرچند در عین ناباوری گل تساوی را خوردیم تا شرایط برای ما سخت شود.


وی ادامه داد: نکته مهم برای ما باور رسیدن به پیروزی است که طی هفته‌های اخیر در تیم پررنگ شده و با همین شرایط هم توانستیم در نهایت نیز به پیروزی برسیم و از هدفی که داشتیم کوتاه نیامدیم.


وکیا با اشاره به شرایط مناسب تیم بعد از این پیروزی گفت: در نیم فصل دوم به دو پیروزی رسیدیم. هرچند باید خیلی بیشتر از این تلاش کنیم تا عقب ماندگی نیم فصل اول از حیث نتیجه را جبران کنیم. گل گهر به هیچ عنوان شایسته سقوط نیست و هم از حیث فنی و هم پتانسیل کیفی توانستیم در نیم فصل دوم به بلوغ و خودباوری برسیم و با حفظ این روحیه باید در ادامه نیز به دنبال امتیازات لازم برای فاصله گرفتن از قعر جدول باشیم.


مدافع گل گهر با اشاره به عملکرد خوب این تیم در فاز دفاعی و تهاجمی گفت: باید بیشتر از این از فرصت‌ها استفاده کنیم. در نیم فصل دوم تمام دیدارها سخت است و مسلما رقبای مدعی در صدر  و قعر جدول تلاش خواهند کرد برای رسیدن به هدف خود امتیاز ندهند. در این شرایط از کوچکترین فرصت باید استفاده کرد و ما به خوبی این شرایط را برابر نفت آبادان تجربه کردیم. طی سه هفته آتی مقابل مدعیان قهرمانی قرار خواهیم گرفت و آنجا باید ضمن حفظ روند امتیازگیری تیم، از شخصیت خودمان هم دفاع کنیم و به بهترین شکل با تمرکز بالا به دنبال نمایش خوب برابر این حریفان باشیم.

مطالب پرطرفدار

۲ سال پیش
کافه گردش

پارک جنگلی بابل کنار (بزچفت)...

معرفیدر شهر بابل چند سالی است که از هر کس نام و نشان یک پارک تفریحی را جویا می‌شوید بی‌هیچ درنگی نام...
۱ سال پیش
دیجیاتو (Digiato)

راهنمای پیدا کردن رمز تمامی گاو صندوق‌ها و قفل‌های Resident Evil ۲...

بعد از ۷ راهنمایی قبلی که در آن به آموزش ارتقای سلاح‌ها گرفته تا نحوه ترکیب باروت‌ها و گیاه‌ها پرداخ...
۲ سال پیش
دیجیاتو (Digiato)

علائم ۷۲۰p، ۱۰۸۰i و ۴K در نمایشگرها چه معنایی دارند؟...

حتماً بارها علائم ۱۰۸۰p، ۱۰۸۰iیا ۴K و امثال آن را در برچسب خصوصیات تلویزیون ها و مانیتورها یا در منو...