پرداخت ۲۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی استان مرکزی

ایسنا/مرکزی استانداری مرکزی گفت: دو هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات تبصره ۱۸ و رونق تولید امسال به واحدهای تولیدی استان مرکزی پرداخت شد.

سید علی آقازاده سه‌شنبه بیست و نهم بهمن ماه در  نشست ستاد اقتصاد مقاومتی مشترک با کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری اظهار کرد: این میزان تسهیلات از ابتدای سال جاری به دو هزار و ۱۴۰ واحد تولیدی در استان پرداخت شده است.

وی افزود:  استان مرکزی به لحاظ پرداخت تسهیلات  در بخش رونق تولید و در بخش بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه در سال جاری رتبه سوم کشور را کسب کرده است.

استاندار مرکزی تصریح کرد: در سال آینده بهره‌برداری از ۲۶ طرح اقتصاد مقاومتی با اعتبار دو هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی هدفگذاری شده که سه هزار و ۳۰۰ اشتغال مستقیم و غیرمستقیم را در استان ایجاد خواهد کرد.

آقازاده بیان کرد: سرمایه‌گذاری ارزی استان مرکزی در سال آینده حدود ۵۰۰ میلیون دلار برآورد شده که در این راستا همکاری بانک‌های مختلف استان به جز تعداد اندکی، قابل قبول ارزیابی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: میلیاردها ریال طرح‌های زیرساختی از قبیل راه، برق، آب و گازرسانی نیز با اعتبارات ملی و استانی در استان اجرا خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب پرطرفدار

۱۹ ساعت پیش
خبرگزاری ایسنا

زنگ خطرهای کرونا برای اقتصاد ایران...

یک عضو اتاق بازرگانی تهران معتقد است که پس از اولویت اصلی حفظ جان و سلامت مردم، کاهش نگرانی‌ها از تب...
۲۲ ساعت پیش
باشگاه خبرنگاران جوان (YJC)

نیمسال تحصیلی مطلقاً باید تا اتمام آن تداوم یابد...

آهنچیان گفت: مدیریت ادامه نیمسال تحصیلی که مطلقا باید تا اتمام آن تداوم یابد، بر عهده معاونان آموزشی...
۱ روز پیش
خبرگزاری ایسنا

کسی به سراغ خودروهای مانده در گمرک نرفت...

مجموعه‌ای بیش از ۱۲ هزار خودرو که طی سالهای اخیر وارد اما به هر دلیلی خروج آنها متوقف شده بود، در نه...