نحوه پذیرش دانشجویان خواجه نصیر در خوابگاه اعلام شد

دانشجویان دارای شرایط تعیین شده توسط دانشگاه خواجه نصیر از روز شنبه ۱۴ تیر می‌توانند به مدت یک ماه از خوابگاه‌های این دانشگاه استفاده کنند.

به گزارش ایسنا، بر اساس مصوبه هیات رییسه دانشگاه خواجه نصیر دانشجویان کارشناسی ارشد متقاضی خوابگاه که براساس مقررات اعلام شده در اطلاعیه خردادماه این دانشگاه و در وقت مقرر پیش ثبت نام نموده اند و تایید استاد راهنمای ایشان توسط اداره خوابگاه‌ها دریافت شده است، می‌توانند به مدت یک ماه از روز شنبه  ۱۴ تیرماه تا  ۱۳مرداد با شرایطی که تعیین شده است، اسکان داده شوند.

همچنین دانشجویان کارشناسی ارشد پذیرفته شده مطابق با اطلاعیه‌ای که امروز چهارشنبه ۱۱ تیرماه پیامی از طریق منوی پیام‌ها پنل کاربری سامانه رفاهی دریافت می‌کنند که در آن شرایط پذیرش و نام خوابگاه اعلام شده است و برای دانشجویان پذیرفته نشده در این مرحله نیز پیام عدم پذیرش ارسال می‌شود.

بر این اساس با توجه به اسکان یک یا دو نفر در اتاق مطابق با پروتوکل‌های ابلاغی و ظرفیت خوابگاه و اتاق‌ها برنامه ریزی اسکان انجام گرفته است.

دانشجویان پذیرفته شده لازم است پرینت گواهی سلامت خود را از سامانه خوداظهاری بیماری کرونا وزارت بهداشت (salamat.gov.ir) اخذ نموده و ضمن همراه داشتن مدارک شناسایی و کارت دانشجویی و صرفا در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ۱۴ تا ۱۸ تیر برای شرکت در طرح غربالگری مرکز بهداشت دانشگاه در سالن تربیت بدنی دانشکده علوم حضور یابند و در صورت اخذ مجوز امکان حضور در خوابگاه فراهم می‌شود و در صورت عدم تایید اسکان امکان‌پذیر نیست.

امکان حضور در خوابگاه صرفا با شرکت در طرح مذکور و در زمانبندی اعلام شده است و در غیر از این زمان امکان پذیرش در خوابگاه نیست.

دانشگاه خواجه نصیر اعلام کرد؛ به جهت جلوگیری از احتمال انتقال ویروس کرونا، دانشجویان موظف به رعایت بهداشت شخصی و به خصوص رعایت فاصله گذاری اجتماعی در کلیه شرایط، عدم ازدحام در اتاق ها، استفاده از ماسک در فضاهای بسته و عمومی و اجرای کلیه پروتوکل‌های بهداشتی و اطلاعیه‌های منتشره از طرف مرکز بهداشت دانشگاه است.در صورت عدم رعایت مفاد پروتکل‌های بهداشتی توسط دانشجو، لازم است فوری خوابگاه تخلیه کند.

بر این اساس، در صورت مشکوک بودن به ابتلا به بیماری کرونا، ادامه اسکان منوط به اخذ گواهی سلامت از مراکز درمانی معتبر است و در صورت بروز شرایط خاص پیرامون بیماری کرونا که تخلیه خوابگاه‌ها ضروری تلقی می‌شود و دانشجویان موظف هستند ظرف ۴۸ ساعت پس از اعلام نسبت به تخلیه خوابگاه اقدام کنند.

مطابق ابلاغ سازمان امور دانشجویان پذیرش میهمان (اولیا، خواهر، برادر، دوست و...) به هر نحو ممکن در خوابگاه ممنوع است و ضروری است ورود و خروج با ارائه کارت دانشجویی است و دانشجو یان باید ۱۳ مرداد خوابگاه را تخلیه کنند.

انتهای پیام

مطالب پرطرفدار

۶ ساعت پیش
باشگاه خبرنگاران جوان (YJC)

کمک انگلیس به عربستان سعودی برای کشتار مردم یمن...

نیروی هوایی انگلیس اقدام به آموزش به خلبانان سعودی برای بمباران مردم بی دفاع یمن کرده است....
۱۷ ساعت پیش
خبرگزاری ایسنا

از مالیات خانه‌های خالی چه خبر؟...

با وجود آنکه دولت رسماً سامانه اخذ مالیات از خانه‌های خالی را به سازمان امور مالیاتی تحویل داده، نما...
۲۳ ساعت پیش
خبرگزاری ایلنا

اصلاح لایحه «مدیریت خدمات کشوری» تا پایان سال تعیین تکلیف می‌شود/ افزایش مجدد حقوق کارمندا...

یک نماینده مجلس تاکید کرد: ما باید یک بار برای همیشه قانون مدیریت خدمات کشوری را تعیین تکلیف کنیم تا...