آتش گرفتن دوچرخه برقی در آسانسور فاجعه آفرید

آتش گرفتن ناگهانی دوچرخه برقی در آسانسور موجب سوختگی شدید یک زن سالخورده و نوه اش شد.

  • تاریخ :‌۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۷:۱۰
  • گروه : فضای مجازی
  • منبع خبر :‌باشگاه خبرنگاران جوان (YJC)

آتش گرفتن دوچرخه برقی در آسانسور فاجعه آفرید

آتش گرفتن ناگهانی دوچرخه برقی در آسانسور موجب سوختگی شدید یک زن سالخورده و نوه اش شد.

به گزارش خبرنگار، ویدئویی که به تازگی منتشر شده لحظه آتش گرفتن یک دوچرخه برقی در داخل آسانسور در کشور چین را به تصویر می‌کشد. این حادثه موجب سوختگی شدید یک زن میانسال و نوه‌اش شد. این حادثه روز دوشنبه و در شهر «چنگدو» چین رخ داد.

ویدئویی که توسط دوربین مداربسته داخل آسانسور تهیه شده چگونگی وقوع این حادثه را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو در حالی که پنج نفر از جمله دو قربانی در آسانسور هستند ناگهان از عقب دوچرخه دود غلیظی به هوا بلند می‌شود. در این ویدئو مشاهده می‌شود ناگهان انفجار کوچکی رخ داده و تمام دوچرخه غرق شعله‌های آتش می‌شود.

در حالی که سه مرد جوان که یکی از آن‌ها صاحب دوچرخه است تلاش می‌کنند از آسانسور خارج شوند این زن میانسال که نوه‌اش را در آغوش دارد در انتهای آسانسور گرفتار می‌شود. در یکی از صحنه‌های این ویدئو این زن میانسال در حالی که خود و نوه اش دچار سوختگی شده‌اند و در کنار جدول خیابان روی زمین نشسته دیده می‌شود. در صحنه دیگری از این ویدئو یک خودروی آمبولانس در حال انتقال مجروحان به بیمارستان است.


بیشتر بخوانید


همه پنج نفری که در این حادثه دچار سوختگی شدند به بیمارستانی در غرب چین منتقل شدند. حال همه مجروحان مساعد گزارش شده با این حال این زن ۵۴ ساله و نوه اش در این حادثه دچار سوختگی درجه سه شدند و حدود ۷۵ درصد بدن آن‌ها دچار جراحت شد.

سه قربانی دیگر نیز دچار سوختگی خفیف شدند. هنوز علت وقوع این آتش سوزی مشخص نشده و پلیس چین مشغول تحقیقات در این باره است.

انتهای پیام/

مطالب پرطرفدار

۱۴ ساعت پیش
خبرگزاری ایسنا

حضور ایرانیان مقیم هلند پای صندوق‌های رأی...

رأی‌گیری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در هلند در محل «خانه ایرانیان» سفارت جمهوری اسلامی ایرا...
۱۸ ساعت پیش
خبرگزاری ایلنا

ترکیب تیم‌های کرواسی و چک مشخص شد...

ترکیب دو تیم کرواسی و چک جهت دیدار مقابل هم اعلام شد....
۱ روز پیش
خبرگزاری ایسنا

سیدحسین فاطمی درگذشت...

سیدحسین فاطمی، استاد زبان و ادبیات فارسی دانشگاه فردوسی مشهد درگذشت....