افاضلی: تیم ملی فوتبال بازی خطرناکی را مقابل کامبوج پیش رو دارد

کارشناس فوتبال کشورمان درباره بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم کامبوج توضیحاتی را بیان کرد.

افاضلی: تیم ملی فوتبال بازی خطرناکی را مقابل کامبوج پیش رو دارد

کارشناس فوتبال کشورمان درباره بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم کامبوج توضیحاتی را بیان کرد.

هومن افاضلی کارشناس فوتبال کشورمان در گفت و گو با  ، درباره بازی ایران برابر تیم ملی کامبوج در مسابقات مقدماتی جام جهانی اظهار کرد: به طور طبیعی تیم ملی فوتبال کشورمان از لحاظ پتانسیل و توان از تیم ملی کامبوج قوی‌تر است. البته این بازی برای تیم ملی فوتبال یک بازی خطرناک محسوب می‌شود، چون اگر ملی پوشان با تمرکز پایین وارد زمین مسابقه شوند در نهایت کار بازیکنان ما در این دیدار گره می‌خورد.

او ادامه داد: تیم ملی فوتبال باید با همه توان خود برابر کامبوج بازی کند و از دقیقه یک حریف خود را تحت فشار بگذارد و خیلی زود به گل برسد تا یک مقدار از بار روانی اش کاسته شود و بتواند با دست پر از زمین مسابقه خارج شود.

افاضلی گفت: تیم ملی فوتبال کشورمان باید با تمرکز بالا وارد زمین مسابقه شود. البته ما باید از بازی  با کامبوج استفاده کنیم و یکسری از بازیکنان را استراحت بدهیم تا در بازی بعدی آماده باشند. اگر بازیکنان پشت سر هم بازی کنند شاید در بازی آخر برابر عراق از لحاظ انگیزشی دچار مشکل شوند و احتمال مصدومیتشان وجود دارد.

کارشناس فوتبال اظهار کرد: بهترین حالت این است که اعضای کادر فنی از بازیکنان دیگر هم در این بازی استفاده کنند. البته فاصله نیمکت تیم ملی فوتبال با بازیکنان داخل زمین کم است و این موضوع می‌تواند امتیاز بزرگی باشد که بتوانیم از چند بازیکن جدید در ترکیب تیم ملی بهره ببریم.

او در پایان خاطر نشان کرد: به نظرم تیم ملی فوتبال می‌تواند با تمرکز بالا بازی با  کامبوج را با نتیجه خوب به پایان ببرد و کادر فنی با استراحت دادن به چند بازیکن در این بازی باعث شود ملی پوشان با انرژی خوب برابر عراق ظاهر شوند.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

مطالب پرطرفدار

۱ روز پیش
خبرگزاری ایلنا

هیچ کمبودی در تامین آفت‌کش‌ها وجود ندارد...

رئیس سازمان حفظ نباتات کشور از تدارک و تامین حدود ۴۵ هزار تن آفت‌کش خبر داد و گفت: در حال حاضر هیچ ک...
۱۵ ساعت پیش
خبرگزاری ایسنا

حضور ایرانیان مقیم هلند پای صندوق‌های رأی...

رأی‌گیری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در هلند در محل «خانه ایرانیان» سفارت جمهوری اسلامی ایرا...
۱۹ ساعت پیش
خبرگزاری ایلنا

ترکیب تیم‌های کرواسی و چک مشخص شد...

ترکیب دو تیم کرواسی و چک جهت دیدار مقابل هم اعلام شد....