مورینیو: اینتر بلد است چطور از لوکاکو استفاده کند

ژوزه مورینیو، سرمربی جدید رم، درباره اینکه روملو لوکاکو در اینتر پتانسیل‌هایش را به بهترین شکل بروز دهد، صحبت کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، ژوزه مورینیو که پس از اخراج از تاتنهام، لیگ برتر را به مقصد سری آ و مربیگری در تیم رم ترک کرد، درباره بازگشتش به ایتالیا، جایی که روملو لوکاکو به همراه اینتر با هدایت آنتونیو کونته اسکودتو را برده بود، صحبت کرده است.

مورینیو گفت: "می توانم بگویم که لوکاکو اکنون پتانسیل هایش را به کمال رسانده است. معتقدم که او در اینتر چیزی را به دست آورد که به آن احتیاج داشت. او نیاز داشت که احساس کند خودش همه کاره است، خودش شماره یک است، که سرمربی دوستش دارد، هواداران دوستش دارند. مطبوعات هم همچنین از او حمایت می کنند. باشگاه هم همینطور. او آن عشقی را که می خواست به دست آورد.

 

 

روملو از آن دست بچه ها است که حتی وقتی در انگلیس گل بزند هم مردم می گویند او مناسب منچستریونایتد نیست. وقتی که گل نزند هم که دیگر کاری که برای تیم می کند به چشم شان کافی نیست.

یک چیز دیگر، آنها می گویند او توانایی کافی برای حفظ توپ را ندارد، او کانتونا نیست، برباتوف نیست. البته که او کانتونا یا برباتوف نیست! او لوکاکو است و در ایتالیا به همان شیوه لوکاکو از او استفاده می کنند.

می دانید که کونته چطور دوست دارد بازی کند، پنج بازیکن در عقب، به اضافه سه هافبک، لائوتارو توپ بفرستد و لوکاکو به فضاها حمله کند. آنها حریفان‌شان را هلاک کردند!

او گل های خیلی زیادی زد و با هواداران ارتباط بسیار خوبی برقرار کرد. در ایتالیا مردم بسیار بسیار پرشور و احساساتی هستند، خیلی بیشتر از انگلیس. وقتی از بازیکنی یک قهرمان و بت درست کردند، بسیار بیشتر از انگلیس معنا دارد.

در ایتالیا هر لحظه احساس می کنی که آنها از تو متنفرند و هر لحظه احساس می کنی که عاشق تو هستند."

مطالب پرطرفدار

۲۳ ساعت پیش
خبرگزاری ایلنا

هیچ کمبودی در تامین آفت‌کش‌ها وجود ندارد...

رئیس سازمان حفظ نباتات کشور از تدارک و تامین حدود ۴۵ هزار تن آفت‌کش خبر داد و گفت: در حال حاضر هیچ ک...
۱۵ ساعت پیش
خبرگزاری ایسنا

حضور ایرانیان مقیم هلند پای صندوق‌های رأی...

رأی‌گیری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در هلند در محل «خانه ایرانیان» سفارت جمهوری اسلامی ایرا...
۱۸ ساعت پیش
خبرگزاری ایلنا

ترکیب تیم‌های کرواسی و چک مشخص شد...

ترکیب دو تیم کرواسی و چک جهت دیدار مقابل هم اعلام شد....