از تکریم دختران فاطمی تا میثاق با شهداء در هیأت خدام الرضا (ع)

رئیس ستاد دهه کرامت استان تهران گفت: برنامه‌های دهه کرامت در استان از ۲۲ خرداد الی ۱ تیر با عناوین و برنامه‌های متنوع برگزار می‌شود.

  • تاریخ :‌۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ۲۳:۵۵
  • گروه : اجتماعی
  • منبع خبر :‌باشگاه خبرنگاران جوان (YJC)
برنامه‌های ستاد دهه کرامت ۱۴۰۰ استان تهران اعلام شد؛

از تکریم دختران فاطمی تا میثاق با شهداء در هیأت خدام الرضا (ع)

رئیس ستاد دهه کرامت استان تهران گفت: برنامه‌های دهه کرامت در استان از ۲۲ خرداد الی ۱ تیر با عناوین و برنامه‌های متنوع برگزار می‌شود.

به گزارش ، علیرضا جانه، رئیس ستاد دهه کرامت و سرپرست کانون‌های خدمت رضوی استان تهران، اظهار کرد: برنامه‌های دهه کرامت در استان از ۲۲ خرداد الی ۱ تیر با عناوین و برنامه‌های متنوع برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: ۸ عنوان برنامه شاخص دهه کرامت، با شعار "زیر سایه خورشید" و با انتخاب عناوین کرامات رضوی، تکریم دختران فاطمی، قرآن و معنویت، امت ولایی در گام دوم انقلاب، تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها، امامزادگان الگوی تمدن دینی و ولایت پذیری، تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی (عج)، خدمت و سلامت، مدافعین امنیت و رهروان ایثار و شهادت، خادم الرضا شهید سلیمانی الگوی خادمان اهل بیت و زیارت اولی‌ها به ترتیب و بصورت روز شمار نامگذاری شده است.

رئیس ستاد دهه کرامت استان تهران بیان کرد: در این دهه برنامه‌های گوناگونی تدوین و طراحی شده که برگزاری مراسم ویژه دختران ۹ سال در روز دختر و با عنوان «دختر ماه»، برگزاری جشن‌های خانگی، ایجاد و راه اندازی ۸۸ کانون رضوی در مساجد امام رضایی استان، برگزاری اولین جشنواره رسانه‌ای کرامت رضوی و دیدار با خانواده‌های معزز شهدا، ایثارگران و غبارروبی و گلباران مزار شهدا بخش‌هایی از این برنامه‌ها است.

وی در ادامه افزود: حرکت خودرو‌ها با استفاده از پرچم، نماد و نشان‌های ولادت هشتمین نور در سطح شهر و اجرای سرود، برگزاری اردو‌های جهادی، جشن گلریزان با هدف ازدواج آسان، دیدار با کشاورزان و دامداران شهرستان‌های استان تهران و تجلیل از خانواده شهدای مدافع سلامت از جمله برنامه‌های ستاد دهه کرامت در تهران است.

جانه با تاکید به رعایت کامل پروتکل‌ها و دستور العمل‌های بهداشتی در بیش از ۵۸ عنوان برنامه‌های پیش بینی شده در دهه کرامت، خاطر نشان کرد: در برگزاری مراسمات این دهه در سال ۱۴۰۰ با توجه به شیوع ویروس کرونا، تونل‌های ضد عفونی در برنامه‌ها ایجاد خواهد شد و تمامی کادر اجرایی، خادمیاران و یاوران رضوی ملزم به استفاده از ماسک و دستکش هستند. به همین منظور و در راستای رعایت نکات بهداشتی، در هر کاروان یک نفر به عنوان مسئول این امور در کاروان مشخص شود.

وی تصریح کرد: هر خودرو نیز باید مجهز به تهویه هوا و مواد ضدعفونی کننده بوده و در هر نوبت ورود و خروج، خودرو ضد عفونی شود.

انتهای پیام/

مطالب پرطرفدار

۱۴ ساعت پیش
خبرگزاری ایسنا

حضور ایرانیان مقیم هلند پای صندوق‌های رأی...

رأی‌گیری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در هلند در محل «خانه ایرانیان» سفارت جمهوری اسلامی ایرا...
۱۸ ساعت پیش
خبرگزاری ایلنا

ترکیب تیم‌های کرواسی و چک مشخص شد...

ترکیب دو تیم کرواسی و چک جهت دیدار مقابل هم اعلام شد....
۱ روز پیش
خبرگزاری ایسنا

سیدحسین فاطمی درگذشت...

سیدحسین فاطمی، استاد زبان و ادبیات فارسی دانشگاه فردوسی مشهد درگذشت....