بگو مگو میان طرفداران کاندیداهای شوراها/ مردم نسبت به ادوار گذشته استقبال بیشتری برای شرکت در انتخابات داشته‌اند

استاندار تهران در پاسخ به این سوال که چه تعداد آرا تاکنون در استان تهران اخذ شده است؟ گفت: آمار دقیقی در حال حاضر ندارم، اما آنچه که شاهد هستیم مردم نسبت به ادوار گذشته استقبال بیشتری داشته‌اند.

استاندار تهران در پاسخ به این سوال که چه تعداد آرا تاکنون در استان تهران اخذ شده است؟ گفت: آمار دقیقی در حال حاضر ندارم، اما آنچه که شاهد هستیم مردم نسبت به ادوار گذشته استقبال بیشتری داشته‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، «انوشیروان محسنی بندپی» استاندار تهران در جمع خبرنگاران گفت: از ابتدای شروع رای گیری مردم حضور پرشوری در شعب اخذ رای داشتند و انشالله در روز ۲۸ خرداد یک حماسه دیگری را رقم خواهیم زد.

وی ادامه داد: در همه‌ی شعب اخذ رای  در استان تهران که شامل ۶۸۴۶ شعبه اخذ رای است، همه فعال بوده و هیچ گونه مشکلی وجود ندارد. همانطور که می‌دانید در ساعات اولیه صبح به دلیل اینکه دستگاه احراز هویت باید هم با کارت عوامل اجرایی و هم کارت عوامل نظارتی فعال می‌شد، مشکلاتی ایجاد شده بود، البته تعداد این شعب که دچار مشکل شده بودند، بسیار کم بود و ما دستور دادیم کار رای گیری متوقف نشود و اخذ رای به صورت دستی انجام شود و همین اقدام هم انجام شد و همه شعب اخذ رای فعال شدند.

استاندار تهران با بیان اینکه مردم همکاری لازم را داشته و برای اقتدار کشور از همان ساعات اولیه در شعب اخذ رأی حضور پیدا کردند، گفت: با توجه به تدابیر امنیتی صورت گرفته، هیچ مشکل خاص امنیتی نداشتیم و با آرامش و نظم و انضباط کار در حال انجام است. البته یک سری بگو و مگو بین طرفداران نامزدهای شوراها بود که با دخالت سریع برطرف شده است.

وی در پاسخ به این سوال که چه تعداد آرا تاکنون در استان تهران اخذ شده است؟ گفت: آمار دقیقی در حال حاضر ندارم، اما آنچه که شاهد هستیم مردم  نسبت به ادوار گذشته استقبال بیشتری داشته‌اند.  در هیچ شعبه‌ای کمبود تعرفه نداریم و به صورت آنلاین میزان مصرف تعرفه‌ها را رصد می کنیم تا با مشکل کمبود تعرفه مواجه نشویم.

او درباره رعایت پروتکل‌ها تصریح کرد: رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برای عدم ابتلا به کرونا در حال انجام است. همچنین حامیان بهداشت با حضور در شعب اخذ رای هم بر رعایت بهداشت و هم فاصله گذاری اجتماعی نظارت می‌کنند.

مطالب پرطرفدار

۲۰ ساعت پیش
خبرگزاری ایلنا

همراه اول حامی ۲۰۰۰ کودک طرح محسنین...

تفاهم‌نامه همکاری بین همراه اول و کمیته امداد امام خمینی(ره) در ایام دهه امامت و ولایت امضاء و اپرات...
۲۱ ساعت پیش
خبرگزاری ایسنا

بهره گیری از توان کمیته های اربعین در مدیریت بحران ها...

اهم اقدامات حوزه معاونت امنیتی و انتظامی در دولت های یازدهم و دوازدهم منتشر شد....
۱۹ ساعت پیش
خبرگزاری ایسنا

نتایج نمایندگان ایران در روز پنجم المپیک/ شکست در ۷ رشته...

ورزشکاران ایران در پنجمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو در ۷ رشته مسابقه دادند و در تمامی رشته‌ه...