انگار دی لیخت در یوونتوس هیچ چیز یاد نگرفته

اسطوره فوتبال هلند معتقد است ماتایس دی لیخت مهره دفاعی اطمینان بخشی محسوب نمی شود.

به گزارش "ورزش سه"، پس از یک بازی نیمکت نشینی، ماتایس دی لیخت شب گذشته از ابتدا در ترکیب تیم ملی هلند قرار گرفت. این دومین بازی هلند در یورو 2020 بود و توانست با دو گل بر اتریش پیروز شده و صعودش به یک هشتم نهایی را قطعی کند.

هلند در بازی نخست 3-2 بر اوکراین پیروز شده بود ولی ضعف دفاعی این تیم مشهود بود تا فرانک دی بوئر سرمربی هلند دی لیخت را به ترکیب برگرداند. هلندی ها دیشب گلی دریافت نکردند ولی اتریش این شانس را داشت تا در چندین نوبت به گل برسد.

 

 

 

 

مارکو فان باستن اسطوره فوتبال هلند در انتقاد از ماتایس دی لیخت گفت:« ماتایس چندین بار از بازیکن مقابلش جا ماند. وقتی او را مرتب پشت سر مهاجم حریف می بینید، با خودتان می گویید او چرا به ایتالیا برای بازی در یوونتوس رفت؟ او انگار در یوونتوس هیچ چیز یاد نگرفته است. دی لیخت قرار بود در این تیم تبدیل به یک مدافع بزرگ شود ولی این اتفاق رخ نداده است.»

 

 

 

 

فان باستن در مورد عملکرد تیم ملی هلند گفت:« استکلنبرگ به عنوان دروازه بان، یکی از بهترین های میدان بود و این یعنی هلند چندان نتوانسته خوب کار کند. بازی روی هر دو دروازه در جریان بود در حالی که هلند می توانست بازی را بهتر کنترل کند. از عقب زمین شما دید خوبی روی میدان دارید و بهترین موقعیت برای شروع حملات است ولی ما نتوانستیم روی بازی مسلط باشیم و معتقدم هلند با وجود کسب دو برد، هنوز نتوانسته چیز خاصی از خودش نشان دهد.»

 

مطالب پرطرفدار

۱۹ ساعت پیش
خبرگزاری ایلنا

همراه اول حامی ۲۰۰۰ کودک طرح محسنین...

تفاهم‌نامه همکاری بین همراه اول و کمیته امداد امام خمینی(ره) در ایام دهه امامت و ولایت امضاء و اپرات...
۲۱ ساعت پیش
خبرگزاری ایسنا

بهره گیری از توان کمیته های اربعین در مدیریت بحران ها...

اهم اقدامات حوزه معاونت امنیتی و انتظامی در دولت های یازدهم و دوازدهم منتشر شد....
۱۸ ساعت پیش
خبرگزاری ایسنا

نتایج نمایندگان ایران در روز پنجم المپیک/ شکست در ۷ رشته...

ورزشکاران ایران در پنجمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو در ۷ رشته مسابقه دادند و در تمامی رشته‌ه...