کارگران دلخور بودند ولی پای صندوق رفتند

دبیر کل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با تقدیر از حماسه آفرینی و حضور کارگران شریف کشور در پای صندوق های رأی ابراز امیدواری کرد: آقای رئیسی با تشکیل دولت ائتلافی وعده‌های خود در قبال جامعه کارگری را عملی کند.

هادی ابوی در گفتگو با ایسنا با تبریک به رئیس جمهور منتخب ملت، مردم و جامعه شریف کارگری اظهار کرد: کارگران و تشکلهای کارگری در این دوره از انتخابات با حضور در پای صندوق های رأی دین خود را به نظام و انقلاب و ریاست جمهوری آینده ادا کردند و اکنون نوبت نظام و رئیس جمهور آینده است.

وی ادامه داد: تشکل‌های کارگری در این دوره برای اولین بار به طور رسمی پای کار آمدند و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، کارگران را به میدان عمل فراخواندند.

دبیر کل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران خاطرنشان کرد: به طور حتم کارگران با توجه به شرایط موجود نارضایتی هایی را در بحث معیشت و مسکن دارند ولی با همه دلخوری ها و مشکلات خاص مردانه پای صندوقها رفتند.

ابوی افزود: جامعه کارگری در بحث انتخاب ریاست جمهوری برنامه ها را با دقت مورد بررسی قرار دادند و تشکلها به طور رسمی حضور پیدا کردند و از کاندیدای مورد نظر خود آقای رئیسی با توجه به برنامه هایی که داشت، حمایت کردند؛ اکنون توقع دارند برنامه های  ایشان تحقق پیدا کند.

وی افزود: بحث معیشت و امنیت شغلی دو دغدغه بزرگ کارگران است و آقای رئیسی در برنامه خود به این موارد اشاره کرده بودند. ایشان از تشکیل دولت ائتلافی سخن گفته و کارگران را اولین گروه برای تحقق این هدف اعلام کرده بودند تا کارگران در سرنوشت و زندگی خود نقش تاثیر گذارتری داشته باشند.

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران گفت: انتظار داریم با تشکیل دولت ائتلافی، بهره برداری از نظرات کارگران و تحقق وعده ها و برنامه های رئیس جمهور منتخب را شاهد باشیم.

انتهای پیام

مطالب پرطرفدار

۲۱ ساعت پیش
خبرگزاری ایلنا

همراه اول حامی ۲۰۰۰ کودک طرح محسنین...

تفاهم‌نامه همکاری بین همراه اول و کمیته امداد امام خمینی(ره) در ایام دهه امامت و ولایت امضاء و اپرات...
۲۲ ساعت پیش
خبرگزاری ایسنا

بهره گیری از توان کمیته های اربعین در مدیریت بحران ها...

اهم اقدامات حوزه معاونت امنیتی و انتظامی در دولت های یازدهم و دوازدهم منتشر شد....
۲۰ ساعت پیش
خبرگزاری ایسنا

نتایج نمایندگان ایران در روز پنجم المپیک/ شکست در ۷ رشته...

ورزشکاران ایران در پنجمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو در ۷ رشته مسابقه دادند و در تمامی رشته‌ه...