برگزاری پویش مهر عاطفه‌ها با شعار «مهر، ماه مهربانی»

قائم مقام سازمان دانش آموزی از برگزاری جشن عاطفه‌ها در قالب پویش مهر عاطفه‌ها برای دانش‌آموزان سراسر کشور در بستر فضای مجازی خبرداد.

بحری‌زاده خبر داد:

برگزاری پویش مهر عاطفه‌ها با شعار «مهر، ماه مهربانی»

قائم مقام سازمان دانش آموزی از برگزاری جشن عاطفه‌ها در قالب پویش مهر عاطفه‌ها برای دانش‌آموزان سراسر کشور در بستر فضای مجازی خبرداد.

به گزارش  ، اسماعیل بحری زاده مشاور وزیر و قائم مقام سازمان دانش‌‌آموزی، اظهار کرد: سازمان دانش آموزی در پی تحقق بسته تحولی هر دانش آموز یک نقش اجتماعی و در راستای تحقق بخشی از اهداف دوره‌های تحصیلی مبتنی بر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، با همکاری و همیاری کمیته امداد امام خمینی (ره) طبق سنوات گذشته، جشن عاطفه‌ها را با توجه به شرایط درگیری اکثر استان‌های کشور با بیماری کرونا در قالب پویش مهر عاطفه‌ها برگزار می‌کند.

او  اهداف برگزاری این پویش را کمک به ترویج و ارتقای فرهنگ انفاق، نوع‌دوستی، مسئولیت‌پذیری و مشارکت جویی، دست‌گیری از دانش آموزان نیازمند و محروم همچنین برقراری عدالت اجتماعی برشمرد.

بحری زاده در ادامه از ایجاد پایگاه‌های دریافت هدایا در مناطق، شهرستان‌ها و مراکز استان‌ها با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: دانش‌آموزان همچنین می‌توانند از طریق درگاه پرداخت آنلاین و یا شماره حساب مدرسه هدایای نقدی خود را پرداخت کنند.

مشاور وزیر و قائم مقام سازمان دانش آموزی افزود: اهدای هدایای خریداری شده متناسب با فهرست نیاز دانش‌آموزان حمایت پذیر (ترجیحاً تلفن همراه یا تبلت برای دانش‌آموزان نیازمندی که امکان استفاده از شبکه شاد را ندارند و سپس لوازم‌التحریر و پوشاک) و توزیع آن بین خانواده‌های دانش‌آموزان حمایت‌پذیر با رعایت شأن و منزلت ایشان صورت می‌پذیرد.

او  افزود: مدارسی که دانش‌آموزان کم برخوردار ندارند، می‌توانند به عنوان مدرسه معین کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را طی فرآیندی دقیق و با نظارت کامل با اولویت به دانش‌آموزان محروم مدارس همجوار، دانش‌آموزان محروم مدارس نواحی، مناطق و شهرستان‌های همجوار و دانش آموزان محروم مدارس استان، اهداء کنند.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

مطالب پرطرفدار

۱۰ دقیقه پیش
خبرگزاری ایسنا

دریافت جایزه معتبر مصطفی(ص) را افتخار و امتیاز بزرگ برای خود می‌دانم...

نخستین مشاهده‌گر فرآیند "پراکندگی نور با نور" و از برگزیدگان جایزه مصطفی(ص) گفت: از اعضای بنیاد مصطف...
۱۴ دقیقه پیش
خبرگزاری ایسنا

قهرمانی اراک در اولین دوره هاکی چمنی زیر ۲۳ سال زنان...

اولین دوره رقابت‌های هاکی چمنی زنان با قهرمانی اراک به پایان رسید....
۱۶ دقیقه پیش
خبرگزاری ایسنا

کامبک مس سونگون و برد پرگل سپاهان در لیگ برتر فوتسال...

روز اول هفته ششم لیگ برتر فوتسال برگزار شد....