اعلام شرایط و زمان ثبت نام انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی جدید دانشگاه های علوم پزشکی

مدیرکل ستاد شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت از اعلام شرایط و زمان ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی در سال تحصیلی جدید، خبر داد.

مدیرکل ستاد شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت از اعلام شرایط و زمان ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های علوم پزشکی در سال تحصیلی جدید، خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از وبدا، «محمد تاج فرد»، مدیرکل ستاد شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت اظهار کرد: بر اساس آیین نامه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، حداکثر ۵ درصد سهمیه پذیرش مقاطع تحصیلی دانشگاه‌های علوم پزشکی (به جز مقطع دکترای تخصصی) برای نقل و انتقال دانشجویان در شروع هر سال تحصیلی اختصاص می‌یابد. 

وی افزود: تسهیلات موضوع این آیین نامه صرفاً برای همسر و فرزندان شهید، آزادگان و همسر و فرزندان و جانبازان بالای ۲۵ درصد و همسر و فرزندان آنان است. 

مدیرکل ستاد شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت بیان کرد: دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی جدید (۱۴۰۰) لازم است پس از ثبت نام در دانشگاه مبداء و دریافت شماره دانشجویی از تاریخ «دهم تا بیستم مهرماه» از طریق سامانه انتقال نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند. 

وی با بیان اینکه ثبت نام انتقال برای «دانشجویان ورودی سال‌های قبل»، در شهریور ماه صورت گرفته است، تآکید کرد: این مرحله صرفاً برای ثبت درخواست انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی جدید است. 

تاج فرد عنوان کرد: دانشجویان واجد شرایط انتقال، لازم است پس از ثبت نام در دانشگاه مبدا و اخذ شماره دانشجویی در زمان تعیین شده از طریق سامانه نقل و انتقال به آدرس: ‪vsa. behdasht. gov. ir‬ یا‪http://shahedtransmission.behdasht.gov.ir‬ اقدام و از مراجعه حضوری به دانشگاه‌ها و ستاد مرکزی وزارتخانه خودداری کنند. 

وی در خصوص اعلام نتیجه نقل و انتقال متقاضیان، افزود: درخواست متقاضیان در کمیسیون نقل و انتقالات بررسی و نتیجه بررسی انتقال دانشجویان «ورودی جدید» و «ورودی سال‌های قبل»، به طور همزمان در «آخر مهرماه» از طریق سامانه و پیامک به دانشجو اطلاع‌رسانی می‌شود و به صورت کتبی نیز به دانشگاه مبداء و مقصد نیز اعلام می‌شود. 

تاج فرد یادآور شد: برای پاسخگویی سریع و به موقع به دانشجویان معزز شاهد و ایثارگر، «سامانه ارتباط نزدیک» وب سایت اداره کل امور شاهد و ایثارگر (‪vsa. behdasht. gov. ir‬) در دسترس دانشجویان است و به هیچ وجه ضرورتی برای مراجعه حضوری دانشجو نیست.

انتهای پیام/

مطالب پرطرفدار

۱۰ ساعت پیش
خبرگزاری ایسنا

کاهش مرگ مصدومان جنگی با پانسمان پیشرفته/درمان جراحات مصرف‌کنندگان داروی ضدانعقادی...

محققان یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان با استفاده از بیوپلیمرها به پانسمان‌هایی دست یافتند که قادر به بند...
۱۰ ساعت پیش
خبرگزاری ایسنا

جرات نمی‌کنیم به تلویزیون نزدیک شویم...

عباس حسین‌نژاد با اشاره به وجود ابتذال در برخی زمینه‌ها در تلویزیون، از این‌که ناشران کوچک به هیچ وج...
۱۰ ساعت پیش
خبرگزاری ایسنا

سالار عقیلی «شهر خاموشی» را منتشر کرد...

سالار عقیلی با معرفی آلبوم جدید خود به نام «شهر خاموشی» در رادیو صبا قطعه «می‌ترسم» را اولین بار از ...